Rozzařte očička...

30. května 2009 v 12:53 | Dollinka |  Obličej

Nechte svoje oči zářit!

Zaměřte se na oči a proměňte se v koketní nymfu, zasněnou romantičku nebo kočičí ženu. Nabízíme vám tři looky, které se inspirují nejvýraznějšími podzimními trendy. Uvědomte si, že základem všech typů líčení je transparentní pudr. Ten dodává pleti sametový vzhled a líčení vydrží delší dobu. To platí i pro oční stíny. Předtím, než je použijete, naneste na víčka trochu pudru. Pak už je jen na vás, jak své oči rozzáříte.

POP-ART

Nechte svoje oči zářit!
Hravé, veselé a hlavně barevné! Základem takzvaného pop-art trendu jsou oční stíny v modré barvě a výrazně nalíčené rty. Na horní víčko po celé délce naneste oční stíny, ale jen do té míry, aby nepřesahovaly výrazně nad oko. Pro lepší efekt můžete štěteček lehce navlhčit, tím se barva odstínů zvýrazní a rozzáří. Domalujte řasy řasenkou a na rty použijte červenou rtěnku.
JAK NA TO...
Nechte svoje oči zářit!

SKOK DO SEDMDESÁTÝCH LET

Nechte svoje oči zářit!
Pro tento typ podzimního líčení jsou ideální barevné třpytky, které vaše oči krásně rozzáří. Nejprve použijte fixační gel na třpytky a poté pomocí jemného štětečku aplikujte zářivé třpytky na kontury očí. Nakonec zvýrazněte oči řasenkou a konturovací tužkou. K tomu se nejlépe hodí dohněda zbarvená rtěnka s leskem.
JAK NA TO...
Nechte svoje oči zářit!

NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI

Nechte svoje oči zářit!
Rozložte hnědý tón očních stínů po celém víčku a přitom se snažte dosáhnout hranatého tvaru. Docílíte toho pomocí tekutých očních stínů, které se pohodlně aplikují a po zaschnutí dlouho vydrží. Konturovací tužkou zesilte hranaté rysy.
JAK NA TO...
Nechte svoje oči zářit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama